• ANAOKULU YÜZME DERSLERİ DERS SAATLERİNDE YAPILACAKTIR.

  • GÜNLER PAZARTESİ 1A 1B  PERŞEMBE 2A  2B   CUMA 3A  4A
    SAATLER 7 .  VE  8. DERS  SAATLERİNDE    
    ANTR. ABDULLAH  YAZICI    
           
    1 ARDA ÇINAR SÜMERCAN 1/A  
    2 ATA DENİZ ÇALI 1/A  
    3 AYLİN SARAK 1/A  
    4 AZRA TOKAY 1/A  
    5 AYBÜKE EDA AYYILDIZ 1/A  
    6 DERİN UÇAN 1/A  
    7 EMİN KUZEY DİZMAN 1/A  
    8 GÖRKEM YAĞIZ KESKİN 1/A  
    9 ILGAZ DOĞU KARAKAYA 1/A  
    10 KAYRA YAĞIZ KAYA 1/A  
    11 MERT DAĞBAY 1/A  
    12 SİNEM ZEHRA MERT 1/A  
    13 TUĞSEM GÜNER 1/A  
    14 YAĞIZ YILMAZ 1/A  
    15 YİĞİT EYMEN AKTOP 1/A  
    16 ASMİN KAYHAN 1/B  
    17 AYBÜKE ASENA TÜRK 1/B  
    18 DORUK ARAS EYİDOĞAN 1/B  
    19 EYLÜL DAĞBAY 1/B  
    20 GÜZ EDA TEMİZ 1/B  
    21 HÜSEYİN ALİ SAP 1/B  
    22 KEREM YILDIZDAL 1/B  
    23 MEHMET AYAZ SÜNNETÇİOĞLU 1/B  
    24 MİRAY ZEYNEP KIŞLA 1/B  
    25 AHMET KAAN YANIK 2/A  
    26 EMİR ATMACA 2/A  
    27 NİSA BAŞ 2/A  
    28 AYLİN SILA MELTEM 2/A  
    29 ÇINAR UĞUZ 2/A  
    30 DORUK ARAS TANRIVERDİ 2/A  
    31 ÖMER FARUK MURATOĞLU 2/A  
    32 POYRAZ KILAVUZ 2/A  
    33 TÜRKAN YILMAZ 2/A  
    34 DENİZ TANYA SEÇKİN 2/B  
    35 EYLÜL İNCİ TEKİN 2/B  
    36 SANEM NAZ DOĞAN 2/B  
    37 TUNA POYRAZ KOCAYEL 2/B  
    38 ULAÇ ALP TAŞKIRAN 2/B  
    39 AÇELYA BOZ 3/A  
    40 AHMET SERDAR MADEN 3/A  
    41 ALİ DORUK YILMAZ 3/A  
    42 ARİF ÇINAR APAYDIN 3/A  
    43 ATA GÜNEY ÇEVİK 3/A  
    44 BEYZA DAĞBAY 3/A  
    45 BÜŞRA BAVİK 3/A  
    46 HELİN ŞEN 3/A  
    47 LORİN DOĞAN 3/A  
    48 MEHMET ARDA SAĞLAMLI 3/A  
    49 NİSANUR YAŞAR 3/A  
    50 RÜZGAR ÇINAR DEMİRCİ 3/A  
    51 TAHA İLHAN KÖSEOĞLU 3/A  
    52 BATIN EYMEN CİHAN ÖZTÜRK 4/A  
    53 DİLA SEÇKİN 4/A  
    54 EKİN SU TOZKOPARAN 4/A  
    55 EYMEN EGE İNCİ 4/A  
    56 HİRANUR BULUT 4/A  
    57 KUZEY YAŞAR 4/A  
    58 DORUK BULUT 4/A  
    59 UMUT FURKAN MELTEM 4/A  
  • GÜNÜ : CUMA  
    SAATİ :16.20 - 18.20  
    SINIFLAR : 5.6.7.8. SINIFLAR  
         
         
    1 DENİZ BUĞRA FALAY 5/A
    2 ECRİN SU ÇALIŞKAN 5/A
    3 EYLÜL GÜMÜŞ 5/A
    4 KUZEY KARAGÖZ 5/A
    5 ÖMER FARUK KAYA 5/A
    6 RESUL ÇINAR 5/A
    7 REYYAN BELİNAY BAKIR 5/A
    8 YAĞMUR CEYLAN 5/A
    9 BARAN KORKMAZ 5/B
    10 BERFİN CEREN AKIN 5/B
    11 BERİL SU KANGIRLI 5/B
    12 CEYLİN YAYLA 5/B
    13 ELA NUR KOZANKURT 5/B
    14 EREN TUNA 5/B
    15 EYLÜL ASMİN AYDİN 5/B
    16 HÜSAMETTİN ARDA ACAR 5/B
    17 ÖMER ERDÖL 5/B
    18 ARDA TURAN 6/A
    19 ELİF ÖZGE EREN 6/A
    20 EYÜP TALHA TOR 6/A
    21 ÖMER DİNÇ 6/A
    22 TUĞRUL HELVACI 6/A
    23 UMUT GÜNEŞ 6/A
    24 ZEYNEP EZEL YAVUZ 6/A
    25 ADA SU AYDIN 7/A
    26 ALPEREN TOKAY 7/A
    27 DİLAY ÇATALTEPE 7/A
    28 EREN KORKMAZ 7/A
    29 İBRAHİM UYSAL 7/A
    30 İREM KASAL 7/A
    31 KAAN ÇAKIRER 7/A
    32 MEHMET REŞAT TÜRKMEN 7/A
    33 NEHİR KARAÇOBAN 7/A
    34 OZAN AKTAŞ 7/A
    35 YAREN GÜZELKAYA 7/A
    36 ECE YALÇIN 8/A
    37 ALİ YAĞIZ PEKTAŞ 8/B
    38 BORAN ÖNAL 8/B
    39 BUĞRA YAŞAR 8/B
    40 DENİZ BORAN BUDAK 8/B
    41 KAAN AYAR 8/B
    42 ENES BOZKURT 8/B
    43 BERKAY ÖNER 8/B
    44 MERTCAN HASAN GÜVEN 8/B

LİSE YÜZME GRUPLARI OLUŞTURULUYOR!