SERVİS -ULAŞIM
YENİ UMUT OKULLARI’ na emanet ettiğiniz çocuklarımız için servislerimizde yardımcı hosteslerimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimizin okula ulaşımı 14-18 öğrenci kapasiteli, periyodik bakımları yapılmış ve denetlenmiş servis araçlarıyla yapılır.

Servis firması Toplam Kalite Yönetimi Servis Ekibi tarafından her ay denetlenir. Anaokulu kısmında çocuklarımızın güvenliği için rehber öğretmen bulunur.

Servislerimiz MEB’in ÖZEL OKUL SERVİS YÖNETMELİĞİ’ ne uygundur. Servislerin bakımı muayenesi zamanında düzenli olarak yapılır öğrencilerimizin ulaşımı güvenli bir şekilde sağlanır. Tüm servis araçlarımızda öğrencilerimizin emniyet kemerlerini taktığından emin olunduktan sonra harekete geçilir.

Servislerimiz, verilen adresten öğrencileri alarak ders başlangıcından en geç 15 dakika önce okula varacak şekilde planlanır. Öğrencilerin evlerinden alınma ve bırakılma saatleri servis bürosu tarafından öğrenciye ve velisine bildirilir. Servis takip sistemi ile servislerin nerede olduğu, ne zaman ulaşacağı akıllı telefonlardan takip edilebilir.

Ulaşımda gönül rahatlığı ve vaktinde ulaşım;

Okulumuza yıl boyunca Darıca, Bayramoğlu, Gebze, Mutlukent ve Çayırova’dan ulaşım imkanı bulunur.

YENİ UMUT OKULLARI'NA ULAŞIM SAĞLAYAN TOPLU TAŞIMA HATLARI

412  BEYLİKBAĞI-GEBZE-ADALET SARAYI-MUTLUKENT-SGK

413  BEYLİKBAĞI-GEBZE-OTOGAR

414  M.TEPE-A.YAVUZ-M.SİNAN-EMLAK BANK-FATİH DH-M.PAŞA

550  ÖZGÜNKENT-Ş.PINAR-YENİ MH-FARABİ DH-DARICA-DUDAYEV

553  A.YAVUZ-BELEDİYE-EMLAK BANK KONUT-FATİH DH-GEBZE