Yeni Umut 24 Kasım Geleneğini Sürdürdü

Yeni Umut Temel Lisesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü geleneği sürdü. Okul idaresi ve kurucuları öğretmenleri, aileleri ile birlikte ağırladı

Önümüzdeki eğitim öğretim döneminde Yeni Umut Okulları’na dönüşerek ana sınıfından liseye kadar eğitim vermeye hazırlanan Yeni Umut Temel Lisesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Geleneği sürdü. Okul kurucuları ve idarecileri okulun öğretmenlerini, aileleri ile birlikte Bayramoğlu North Star Otel içindeki Ada Restaurant’ta ağırladı.

Geleceği Umutla Örmek İçin Çabalarımız Sürecek

Hoşsohbetler eşliğinde hep birlikte yemek yendikten sonra Okul Müdürü Gülcan Yaşar günün anlam ve önemi üzerine yaptığı konuşmada tüm öğretmenlerimizin gününü kutladı. Doğan, “Birlikte hareket ederek geleceği umutla örmek için çalışma ve çabalarımız sürecek” dedi.

Emek ve Özverileri Karşılıksız Kalmadı

Umut Lisesi’nin bir üyesi olmanın ayrıcalığının farkındalığını yaşadıklarını belirten öğretmenler etkinlikten ötürü okul yönetimini kutlarken okul yönetimi ve kurucu ortakları da aynı şekilde memnuniyetlerini ifade edip okul öğretmenlerine emek ve özverilerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

İlerici Aydınlık Çağdaş Eğitim İçin

Umutların tazelendiği gecede ilerici, aydınlık, çağdaş, bilimsel eğitim ve öğretimin özveri ve emekle örüleceği, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde yürümenin Yeni Umut Okulları’nın en temel hedefi olduğu mesajı verildi.

Kaynak : http://gebzegundemi.blogspot.com.tr/2017/11/yeni-umut-24-kasim-gelenegini-surdurdu.html

Copyright 2017 © Yeni Umut Okulları