Yeni Umut Okulları MMO üyelerine indirimli

MMO Gebze Yürütme Kurulu, Özel Yeni Umut Okulları ile indirim sözleşmesi imzaladı. Sözleşmeden oda üyelerinin çocukları yararlanacak

2012′ den bu yana Gebze Mutlukent’te eğitim öğretim alanında hizmet veren, yeni eğitim öğretim yılında Köşklüçeşme Mahallesi’ndeki yeni binasına taşınacak olan Özel Yeni Umut Okulları, Makine Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği ile indirim sözleşmesi imzaladı.

 

Yeni Eğitim Yılına Yeni Binasında Girecek

Özel Yeni Umut Okulları Kurucu Temsilcisi İsmail Yaşar bu yılın eylül ayında başlayacak olan 2018-2019 yeni öğretim yılında eğitim öğretime anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve fen liseleriyle girmeye hazırlandıklarını belirtti. Yaşar, Yeni Umut Okulları’nın bilimsel eğitim anlayışından ödün vermeden yoluna devam ederken bunun yanı sıra sanat, spor, akıl oyunları, yaz okulu ve kış okulu projeleriyle de öğrencilerini sosyal alanda geliştirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

 

Kayıt Çalışmaları Sürüyor

Bu doğrultuda çalışmalarını yürüten Yeni Umut Okulları’nda kayıt çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Çeşitli kurumlarla yapılan ücret indirim protokolü imzalanmaya devam ediyor. TMMOB MMO Gebze Temsilciliği ile bu doğrultuda protokol imzalandı.

 

İşbirliği Sürecek

MMO Gebze Temsilciliği Yürütme Kurulu Başkanı Sinan Yücel, Yürütme Kurulu Üyeleri Can Bulut Yılmaz ve Barış İnce, Yeni Umut Okulları’nı ziyaret ederek okul hakkında geniş bilgi alıp memnuniyetlerini dile getirdi. Heyet daha sonra MMO üyelerinin çocuklarına yönelik indirim protokolünü İsmail Yaşar ile birlikte imzaladı. İsmail Yaşar, MM0 heyetinin gerek ziyareti gerekse protokolünden ötürü onur duyduklarını belirtip kurumlarına olan güvenden ötürü konuklarına teşekkür etti. Taraflar bundan sonraki süreçte de kurumlar arası ilişkilerin gelişerek devam etmesini diledi.

Kaynak : https://www.kocaelizirve.com/haber/egitim/yeni-umut-okullari-mmo-uyelerine-indirimli/23055.html

Copyright 2017 © Yeni Umut Okulları