• Telefon
    0262 721 25 28
  • Çalışma Saatleri
    07:00 - 19:00
  • Adres
    Köşklü Çeşme Mah. Yeni Bağdat Cad. No: 273 Gebze / Kocaeli

Yabancı Dil Eğitimi

İngilizce

Evrensel çerçevede ortak dil olarak kullanılan İngilizce’yi farklı becerilerle öğrencilerimize kazandırmayı amaçlamaktayız.Bu amaç doğrultusunda öğrencilerimizin İngilizce konuşma,dinlediğini anlama, sahip oldukları düzeye uygun cümle kalıpları ve sözcükleri kullanma, kazandıkları becerileri, düzeylerine uygun olarak geliştirerek pratiğe geçirme, kültürel etkileşimlerine katkı sağlayarak kültürler arası farklılıklara farkındalık oluşturmalarına ışık tutmayı amaçlıyoruz.Farklı beceri edinimini sağlarken farklı düşünme becerilerinden,uygulanmış ve onaylanmış ve güncel gelişimlere uyumlu farklı bir çok öğretim tekniğinden faydalanmaktayız.Bu öğretim tekniklerini yine bir çok eğitici ve öğretici etkinliklerle desteklemekteyiz.Görsel kaynaklar ve mimik tekniği ile telaffuz ve cümle kur a becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmaktayız.Öğrencilerimizin dili akıcı bir şekilde kullanmaya, kendilerini özgüvenli bir şekilde ifade etmeye yardımcı olacak etkinlikler yarışmalar düzenlemekteyiz.

Almanca

:Okulumuz bünyesinde anaokulu gruplarımızda almanca derslerimizde dört temel beceri ile birlikte dersler işlenir. Konu anlatıldıktan ve kelimelerin telaffuzları üzerine durulduktan sonra türkçe anlamlarına bakılır. Konu ile ilgili etkinlikler eşliğinde öğretilen kelime ve yapılar pekiştirilir. Bunun yanı sıra Alman kültüründen de bahsedilir.
Daha iyi kavramak adına şarkı dinletilir veya video izletilir. Konuları destekleyici materyaller ile konu daha iyi benimsetilmeye çalışılır

https://yeniumutokullari.com.tr/